Vand/schimb Doua Jante Mitsubishi Pe 13

Avatar utilizator
gaboshenia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 15, 2009 5:16 pm

Mesaj de gaboshenia » Mar Sep 15, 2009 5:43 pm

Cum spune si titlul, vand doua jante, modelul de jante cu care a iesit Colt-ul meu din fabrica, sunt de 13, mai am numai doua. Coltul meu este din generatia a 4-a, an fabricatie 1993, GLI, motor 1.3. Le vand sau le schimb cu faruri fata pentru acelasi model. Astept si oferte de pret pentru faruri fata pentru colt-ul meu. Poza la janta este reala.
Merci.

Eu sunt din Hunedoara, judetul Hunedoara. Contact: mail gaboshenia [at] gmail [dot] com sau pe mess: gabos_is_back (yahoo)

Nu stiu ce pret sa cer pentru ele, nu am mai vandut asa ceva, veniti cu oferte. In principiu, am nevoie de faruri, inca n-am gasit niciunde, la dezmembrari, iar un far nou e destul de scump pentru o masina care a costat 1300 de euro...Deci, cine are faruri+semnalizatoare fata compatibile cu coltul meu si are nevoie de jante e bine venit.

Merci din nou.
Fişiere ataşate
DSC07424.JPG
DSC07424.JPG (470.67 KiB) Vizualizat de 4897 ori

Avatar utilizator
gaboshenia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 15, 2009 5:16 pm

Mesaj de gaboshenia » Mie Sep 16, 2009 3:32 pm

un pret pentru jante ar fi 300 de lei negociabil. Precizez ca nu cunosc piata atat de bine, si imi cer scuze daca pretul pe care il cer nu este competitiv. Repet. Pretul este discutabil.

Merci!

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Joi Sep 17, 2009 3:03 pm

daca ve aveai pe toate 4 era o treaba ...... ca sigur merg pe al meu (gen.V)

bafta la vanzare

Avatar utilizator
gaboshenia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 15, 2009 5:16 pm

Mesaj de gaboshenia » Joi Sep 17, 2009 4:25 pm

Merci!

Din pacat numai doua am avut de la inceput, vroiam sa completez setul, dar acuma am alte prioritati, din pacate.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori