Vand camera video cu harddisk: JVC Everio GZ-MC500

Avatar utilizator
Leutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Sep 10, 2007 5:49 am

Mesaj de Leutz » Joi Mar 13, 2008 5:40 am

Detalii despre model aici

Camera o am de un an si ceva. Este made in Japan (cumparata tot de aici), varianta pentru Jp/U.S.
In tot acest timp am folosit-o decent, doar pentru treburi "casnice" (cateva zile de nastere, ici-colo cateva peisaje si amintiri de prin diverse locuri).
Deci insumat nu cred ca are mai mult de 30 de ore filmate, respectiv 500 de fotografii (asta cred ca se poate verifica prin log-uri, daca are).
Sunt foarte multumit de ce poate (filme/poze, pe care le pot pune la dispozitie, drept dovada), insa o dau pentru ca mi-am luat alta mai potenta si n-am ce face cu 2

Mentionez ca nu este tocita, zgariata ...etc; intr-un cuvant nu arata in nici un fel "obosita". (Nu am poze cu ea chiar acum, le postez tot azi, un pic mai tarziu)

Fata de accesoriile standard cu care se vinde, mai ofer in plus o baterie de rezerva si un SD de 256 (mic, dar suficient pentru partea de poze).
Pret 10 milioane fix. Daca totusi sunt in dezacord flagrant cu nivelul preturilor de acasa, pe care nu prea le mai stiu, evident ca suma devine discutabila.

E-mail: leugeorge@yahoo.com
Voi fi disponibil, la fel ca si camera, in Bucuresti/Braila, incepand cu 1 aprilie.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori