Caut sa-mi "achizitionez" catel

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mar Feb 10, 2009 9:48 am

Pentru ca am ajuns la o "maturitate" demna de invidiat si e timpul sa-mi asum niste "responsabilitati" ma gandesc sa-mi iau un catel.. pana in 6 luni..preferabil flocos dar nu e batut in cuie atat timp cat imi place de el..talie medie...labrador..golden retriever..chow-chow..brac german (nu e flocos da imi place)etc..etc
Daca aveti sau stiti pe cineva care are dati un semn...

Multumiri anticipate

Avatar utilizator
mocanu86
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 05, 2007 11:38 am

Mesaj de mocanu86 » Mar Feb 10, 2009 10:57 am

lasa catzelu .. prea misto avataru

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mar Feb 10, 2009 11:11 am

10q..10q.. dar si catelul ma intereseaza

Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Mar Feb 10, 2009 1:25 pm

PE ALTII nu .....

dog argentinian iti place?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Feb 10, 2009 2:27 pm

E posibil sa iti pot aduce eu o femela de golden de la Timisoara, dar asta la inceputul lui Martie. Atunci o sa aiba in jur de o luna jumatate.

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mar Feb 10, 2009 2:56 pm

QUOTE (santto @ Feb 10 2009, 01:25 PM) PE ALTII nu .....

dog argentinian iti place?

sa-mi iau si o vaca?! sa aiba ce manca?

QUOTE (andrei @ Feb 10 2009, 02:27 PM) E posibil sa iti pot aduce eu o femela de golden de la Timisoara, dar asta la inceputul lui Martie. Atunci o sa aiba in jur de o luna jumatate.

pai zi-mi sigur cand o sa stii..si daca se poate o iau ..si hai cu seria aia de sasiu

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Sâm Feb 14, 2009 8:03 pm

ceva noutati careva?!

Avatar utilizator
thor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 01, 2008 5:40 pm

Mesaj de thor » Dum Feb 15, 2009 9:56 am

E netul plin de anunturi cu canise care vand pui.Oricum un caine il iei si dupa tipul de om care esti...dupa timpul pe care il ai la dispozitie pentru el...daca in zona ai parcuri..etc.
Bracul German e un caine deosebit de energic...are nevoie de mult spatiu de alergare si multe ore alocate in sensul asta.
Labradorul sau Glodenul sunt practic cam acelasi caine.Energic,prietenos cu toata lumea(cam prea prietenos),tendinte de ingrasare.
Chow-Chow nu stiu espre el....dar banuiesc ca iti trebuie un aspirator nou in casa pentru parul lui.
Nu vreau sa te dezamagesc dar un caine e o responsabilitate si din prima zi ...o singura intrebare va fi totdeauna prima...indiferent ca pleci la servici,in weekend sau vacanta...."ce facem cu cainele?"
Toate astea le spun din proprie experienta...

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Lun Feb 16, 2009 9:15 am


Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Vin Iun 05, 2009 10:30 am

daca te intereseaza ceva mai rar , eu am un ciobanesc belgian malinois , incepand de la mama-tata pana departe in radacini sunt numai campioni , este acelasi caine folosit de fortele speciale din unele tari din Europa , bun la toate . foarte destepti , violenti ( cel putin pana pe la 5 luni e posibil sa te capseze de cateva ori pana ii bagi mintile-n cap ) . talie medie , par are cam ca un ciobanesc german. al meu are peste un an jumatate si trebuie sa ii gasesc monta deci voi avea si eu un pui in cateva luni .

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori