Cumpar Urgent Furtun Intercooler

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Mie Iul 11, 2012 2:59 pm

Salut. Am o problema f urgenta! Ieri pe autostrada spre constanta (venind spre mare, eu sunt din sibiu) mi s-a spart furtunul de intercooler. Am ajuns cu greu la destinatie unde am fost la reprezentanta mitsu. Aici oamenii mi-au spus ca e furtunul de la intercooler si ca mi-l pot comanda insa ajunge in 10 zile. Aici este problema deoarece eu in 18 trebuie sa plec neaparat spre sibiu, si sincer nu as vrea nici sa fortez masina pana in sibiu nici sa merg cu 50/h tot drumul sa fac 1 zi pana la sibiu. Cine are o asemenea piesa rog sa ma contacteze in vederea stabilirii pretului si adresei unde sa se trimita. Nr meu de telefon este 0755581158. Imi cer scuze de greselile gramaticale, greselile de exprimare, dar tastez de pe mobil cu o viteza incredibila :-))
Va multumesc

Cod produs: 1505a325

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Mie Iul 11, 2012 3:07 pm

Nu il poti repara sa ajungi acasa cu bine? Ce jenant sa ajunga in 10 zile o piesa, zici ca acum se duc sa mulga arborele de cauciuc. E compatibil cu VW? poate merita facuta o incercare si la ei.

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mie Iul 11, 2012 6:02 pm

Daca gasesti in Bucuresti pana duminica ma ofer sa ti-l aduc personal luni, ca ma misc spre litoral. Si poate ne "inghesuim" la un "service la bordura" sa-l montam impreuna in parcarea de la terasa.

Avatar utilizator
cry4me
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Ian 17, 2011 1:27 pm

Mesaj de cry4me » Joi Iul 26, 2012 8:18 am

am rezolvat-o... oricum pretul unui astfel de furtun este foarte mare... 350RON (30-40cm de furtun?)
o sa revin cu poze cu furtunul spart, treaba e ca furtunul era fisurat de la proprietarul anterior, insa acesta a avut inspiratia sa-l lipeasca cu powertape.. si a cam tinut 1 an jumate :-)

10x de ajutor.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tranzactii incheiate”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori