Poze si impresii de la Intalnirea de Toamna-iarna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Dum Noi 29, 2009 4:11 pm

si...cum e la Praid? frumoasa vremea?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Dum Noi 29, 2009 5:53 pm

A fost frumoasa vremea pana asta-noapte cand a plouat.

Se pare ca sunt primul care posteaza dupa, facem un topic nou de impresii, poze, etc? Daca da, mutati si postul meu.
M-am simtit foarte bine, si vineri si sambata, alaturi de prieteni si sticlutze Sambata ziua am vizitat Sighisoara, am facut o coloana frumoasa de mitse, cu stegulete, de ne confunda lumea cu PSD-ul
Serile ca de obicei, le-am petrecut cu 10 mese unite si multe, multe sticle de golit, a fost exact excursia de care am avut nevoie pentru a-mi reincarca bateriile.
Cazarea foarte buna, mai putin partea ca eu n-am avut balcon dar nici nevoie, n-am stat in camera decat cat am dormit

Felicitari tuturor pentru atmosfera si sariti cu pozele

Avatar utilizator
R o b e r t
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 22, 2007 10:13 pm

Mesaj de R o b e r t » Dum Noi 29, 2009 7:35 pm

heheeee... revin pe acest forum cu un mesaj de bine. azi eram cu mitsu al meu in zona Miercurea Ciuc pe la niste rude si, la un moment dat, am oprit in dreapta sa dau un telefon. cand deodata, pe langa mine trece o coloana de mitsu-uri (un colt, 2 lancer, si un colt mai vechi). am plecat din parcare cu scartait de roti si am gonit in urmarirea lor. am trecut prin Tusnad impreuna, in coloana, foarte frumos, am facut si poze. ne-am distrat (mai ales ai mei, care erau in masina si imi tot spuneau sa nu pierd masinile din fata). inainte de Micfalau am depasit frumos coloana si chiar in sat, am luat-o la stanga la alte rude. ne-am claxonat reciproc si am ramas cu zambetul pe buze. bravo!

Avatar utilizator
voyager
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 28, 2009 10:07 pm

Mesaj de voyager » Dum Noi 29, 2009 7:47 pm

Tocmai ce am aterizat si eu acasa.Intalnirea a decurs neasteptat de bine.Ma bucur ca am intalnit o parte dintre cei de pe forum.Sunteti super baieti.

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Dum Noi 29, 2009 9:43 pm

Ma bucur ca am cunoscut live pe mai multi dintre voi; imi cer scuze ca nu am participat asiduu la masa cu voi dar eu si fumul de tigara nu ne prea iubim
Per total vremea a fost ok, salina a fost sarata (pe gustate!) iar pastravul prajit m-a atins la suflet

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Dum Noi 29, 2009 10:07 pm

A fost foarte frumos...am ajuns cu bine acasa....salutari tuturor...
Fişiere ataşate
DSC_0023.JPG
DSC_0023.JPG (4.44 MiB) Vizualizat de 6614 ori

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Dum Noi 29, 2009 10:10 pm

QUOTE (R o b e r t @ Nov 29 2009, 07:35 PM) heheeee... revin pe acest forum cu un mesaj de bine. azi eram cu mitsu al meu in zona Miercurea Ciuc pe la niste rude si, la un moment dat, am oprit in dreapta sa dau un telefon. cand deodata, pe langa mine trece o coloana de mitsu-uri (un colt, 2 lancer, si un colt mai vechi). am plecat din parcare cu scartait de roti si am gonit in urmarirea lor. am trecut prin Tusnad impreuna, in coloana, foarte frumos, am facut si poze. ne-am distrat (mai ales ai mei, care erau in masina si imi tot spuneau sa nu pierd masinile din fata). inainte de Micfalau am depasit frumos coloana si chiar in sat, am luat-o la stanga la alte rude. ne-am claxonat reciproc si am ramas cu zambetul pe buze. bravo!

erau pexu', teanu, biku si andrei_iasi cel mai probabil

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Dum Noi 29, 2009 10:29 pm

Ia uite-i ca trag acasa Vreau poze, sa vad ce-am pierdut .. mi-e ciuda ca n-a venit asta micu' mai repede.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Lun Noi 30, 2009 8:03 am

pentru ROBERT .
da , noi eram pex,biku , teanu si cu mine.

a fost foarte bine. parerea cred ca este unanima.

eu datorez niste scuze lui cristi si andra, pentru faza cu tricourile care m-a luat prin surprindere(nu ma asteptam) si am reactionat cum nu ar fi trebuit.
va multumesc tare mult baieti .

pentru jef ,nu numai ,
propun ca la urmatoarea intalnire sa cautam un loc unde nu se fumeaza indoor pentru a participa toata lumea activ. nu stiu daca am avut pana acum o astfel de intalnire, dar putem incerca. sunt destui nefumatori care sunt deranjatai de fumul de tigara , care nu este putin la noi. poate intalnirea de vara va fi asa pentru ca acolo vom sta mai mult afara (ca la intalnirea de pe transfagarasan).

numai bine.
PS. voi reveni cu poze.

Avatar utilizator
VCN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 24, 2008 9:54 am

Mesaj de VCN » Lun Noi 30, 2009 10:11 am

Si cei din iasi am ajuns cu bine... ! Salutari tuturor din nou.... Andrei_Iasi imi pare bine ca te-am cunoscut... ! Uite ca au mai aparut persoane noi... speram urmatoarea intalnire sa ne prinda in acelasi format + alti impatimiti de matze ! Numai bine...

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori