New Look Mitsu.ro

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Mar Sep 15, 2009 10:26 am

e ok in principiu ... parca prea alb, si o sugestie .... sa fie butoanele astea undeva jos ... daca se poate

Mersi

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mar Sep 15, 2009 11:37 am

Si mie imi place mai mult Spor la modificari

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Sep 15, 2009 1:16 pm

QUOTE (driverx @ Sep 14 2009, 09:05 PM) Butoanele de "Top", "Report", "Quote", "Reply" are .... totally wrong. Daca as zice si alea de "* Reply" o sa ziceti ca io numa' de rau stiu zice Desi acestea din urma sunt oarecum ok, raportat la alea mentionate primele...

In rest e fain. Chiar fain. E primul skin de forum cu care intru in contact la care nu am nevoie de timp sa ma obisnuiesc cu el. So, some fine polishing si cred ca iese treaba faina intr-un final.
Multumim. Avem butoane noi. Sa ne anunti daca astea sunt si pe placul tau (Sunt rautacios, recunosc ca alea vechi nu-mi placeau nici mie)

QUOTE (nini @ Sep 14 2009, 09:10 PM) felicitari adminilor si autorilor.
Hmm.. ar merge pus semnul egal intre. Multumim!

QUOTE (i2c @ Sep 14 2009, 10:39 PM) Fundalul gri foarte deschis, aproape de alb, omoara ochii.
O sa lucram la asta

QUOTE (Sfinxul @ Sep 15 2009, 09:44 AM) Lipsesc elementele care-l personalizeaza. O sigla Mitsubishi sau o imagine cu cateva modele de EVO. In rest, e OK si asa.
S-a notat, se rezolva repejor.

QUOTE (biku @ Sep 15 2009, 10:26 AM) sa fie butoanele astea undeva jos ... daca se poate
Here they are.

Deci, pana acum am rezolvat partea cu butoanele (astept sa-mi spuneti daca astea sunt ok si eventual sa imi raportati daca am uitat de vreounul) si cea cu al doilea rand de navigatie amplasat in josul paginii. Mai trebuie lucrat la fundal si la sigla.

Buuun.. alte pareri/sugestii?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Mar Sep 15, 2009 2:47 pm

Mie unul imi place skinul Perfect la partea cu pusul navigarii si jos, mi-e mult mai usor cand termin un topic sa ma intorc la sectiune sau sectiunea precedenta, butoanele mi se par iarasi ok, destul de simplu de utilizat.

Am sa ma mai uit dupa una alta si revin cu sugestii daca e cazul.

Nu merg imaginile de rank pls fix them

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Sep 15, 2009 3:07 pm

Mi se pare ca sunt cam mici butoanele alea care nu-i placeau lui driverx Nu ar fi asa mare problema ca sunt mici daca butonul TOP ar fi ca celelalte si nu semnul +.

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Mar Sep 15, 2009 4:17 pm

multam fain

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Sep 15, 2009 7:48 pm

QUOTE (gabitzu @ Sep 15 2009, 02:47 PM) Nu merg imaginile de rank
Se va rezolva, de fapt, intentionam sa modificam putin rangurile.

QUOTE (cix @ Sep 15 2009, 03:07 PM) Nu ar fi asa mare problema ca sunt mici daca butonul TOP ar fi ca celelalte si nu semnul +.
Butonul TOP este la fel ca celelalte acum.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Sep 15, 2009 10:07 pm

, e mai cald si mai ok , dar ...
gradul de ''cumintenie'' pe forum ( warn ) - destul de apropiate nuantele de la 0% si x%. Cred ca ar merge ce e curat sa fie o culoare neutra , spre gri , si ce e ''cumintenie'' sa ramana portocalie
vestitele butoane ( top, report, delete,edit,quote,reply) un gram mai mari , pentru astia mai chiori ca mine
In rest , multumim Andrei de surpriza si spor la treaba

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mie Sep 16, 2009 1:08 pm

Mie nu-mi plac butoanele "Quote","Reply" si headerul, la care am inteles ca inca se mai lucreaza. In rest, numai de bine.

Avatar utilizator
backrip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 16, 2009 11:17 pm

Mesaj de backrip » Mie Sep 16, 2009 3:15 pm

Salutare!
Cum am intrat pe site am ramas placut surprins. Astept cu nerabdare headerul.

Tema aceasta este frumoasa. Imi place mult. Pentru Mitsubishi merg foarte bine culorile deschise!


Felicitari

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori