Bara spate, lampa stanga sparta

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Carisma
Avatar utilizator
somoteyu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 06, 2009 11:49 pm

Mesaj de somoteyu » Sâm Feb 07, 2009 12:02 am

salut la toata lumea sunt proaspatul posesor al unui autoturism mitsubishi carisma 1.6 benzina dar sa nu mai o lungim am fost lovit in partea din spate stanga si cel care a facut-o a fugit de la locul accidentului am bara sparta lampa si segmentul de sub lampa infundat unde gasesc piesele in romania nu am casco asta este problema mare.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Sâm Feb 07, 2009 12:57 am

1. Pune titluri mai sugestive ca oricum 80% din topicuri sunt solicitari de ajutor si atunci cum am diferentia Help-urile intre ele? Prin numarul de semne de exclamare ce il urmeaza?
2. Eu imi comand piesele pentru Carisma mea prin service-ul la care imi fac toate lucrarile si ei lucreaza cu Ausburg iar in 2-3 zile pe comanda se aduce orice.
3. Sapa pe forumul acesta, vei mai gasi niste link-uri utile atat cu magazine cat chiar si cu o Mitsa pentru dezmenbrare. Poate te intelegi cu proprietarul (te las pe tine sa vezi cine e).
4. Topicul la Carisma nu este asa mare deci 20 minute rezolva problema (cautatului la orice).


Imi cer scuze pentru aciditate dar numarul de posturi mic nu justifica nerespectarea unor reguli elementare de postare de pe orice forum....

Avatar utilizator
mayer_maryus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:19 pm

Mesaj de mayer_maryus » Mar Feb 10, 2009 8:37 am

QUOTE (somoteyu @ Feb 7 2009, 12:02 AM) salut la toata lumea sunt proaspatul posesor al unui autoturism mitsubishi carisma 1.6 benzina dar sa nu mai o lungim am fost lovit in partea din spate stanga si cel care a facut-o a fugit de la locul accidentului am bara sparta lampa si segmentul de sub lampa infundat unde gasesc piesele in romania nu am casco asta este problema mare.

daca mai scriai si anul de fabricatie si tipul caroserei poate primeai mai multe raspunsuri
de ex am eu

dar ma intr anul si ce model este

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Carisma”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori