Jante Incorporate Depinzand De Masina?

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Vin Mai 08, 2009 9:51 am

MAK-urile astea, DOTZ .. acu ceva caracteristici de performanta .. sau se rezuma strict la look?

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Vin Mai 08, 2009 5:07 pm

QUOTE (Danyutz @ May 8 2009, 09:51 AM) .. acu ceva caracteristici de performanta .. sau se rezuma strict la look?

Deocamdata strict la look...
stiu ca in functie de caracteristicile jantelor se pot imbunatatii performantele
de rulare ale autoturismului... insa toate la timpul lor..

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Sâm Mai 09, 2009 10:35 am

QUOTE (Danyutz @ May 6 2009, 10:36 AM) Am avut si noi un Inform 2.0 echipat cu spoiler mare(de care are Apple), praguri, aripioare, ornamente pe deschizatoare si in interior, eleron mare si jantele pe 18" si l-am vandut la pret de lista, accesoriile fiind bonus ... ce bani cacalau am scos, ca am dat accesorii de peste 4mii moca?


Asta acum cand v-a lovit criza, ca altfel nu vedea omul nici o pereche de covorase originale sau bricheta...
Sper sa faceti cat mai mult astfel de " donatii " .

Jante de 18" sau accesorii aftermarket pe echipari standard , o sa fie din ce in ce mai multe in urmatoarele luni din lipsa de vanzari sau cand va aparea noul lancer si vor trebui facute lichidari de stoc .
Atunci sa vezi preturi bomba . O sa ai de ales intre logan facelift sau un 2.0 di-d inform super accesorizat , pregatit pentru rally championship xtreme.

Roti mari pe lancer 2008 ? Nu se merita .
Deocamdata nu ai decat avantajul vizual , ca altfel risti sa ai dureri de spate sau mai rau financiare, depinde de viteza cu care iei o groapa si adancimea acesteia . NO Roads , just Romania !

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Sâm Mai 09, 2009 12:17 pm

QUOTE (BUGHY @ May 9 2009, 09:35 AM) Roti mari pe lancer 2008 ? Nu se merita .
Deocamdata nu ai decat avantajul vizual , ca altfel risti sa ai dureri de spate sau mai rau financiare, depinde de viteza cu care iei o groapa si adancimea acesteia . NO Roads , just Romania !

Aici chiar NU sunt de acord cu tine.
Ca o paranteza, cica jantele stock de pe Lancer ar fi Enkei

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori