Ce Imi Recomandati ? :d

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Noul Mitsubishi Lancer
Avatar utilizator
Jessej13136
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 20, 2009 11:21 am

Mesaj de Jessej13136 » Vin Iun 19, 2009 2:53 pm

Salut.
Vreau sa imi achizitionez o camera pentru marsarier pentru un Mitsu Invite. (asta implica faptul k am nevoie si de display).
Care credeti ca este cea mai buna optiune pret/calitate din linkul http://www.phoenix-gsm.ro/categorii/vid ... inapoi.php
Sau ce imi puteti recomanda din experienta proprie, precum si un service unde sa stie exact ce si cum . Kiar nu vreau lucru de mantuiala.
Multumesc

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Vin Iun 19, 2009 3:04 pm

In linkul dat de tine sunt mai multe tipuri de camera cu tot cu display. Tu o alegi pe cea care iti este mai comoda; adica in oglinda retrovizoare sau pe bord. Eu am pentru marsarier o camera luata de la bursa, unde vad ca ai postat si tu. Eu unul nu as investi foarte multi bani intr-un asemenea accesoriu. Poate daca nu as fi avut displayul mmcs m-as fi multumit cu senzori de parcare.

Avatar utilizator
Jessej13136
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 20, 2009 11:21 am

Mesaj de Jessej13136 » Vin Iun 19, 2009 3:25 pm

Mda....pe tine te ajuta displayul mmcs`ului as vrea sa optez pentru una cu display in oglinda retrovizoare.Nu mi se pare foarte mult...si oricum e un cadou..nu investesc nimic

Scrie răspuns

Înapoi la “Noul Lancer”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori