Ajutor Parbriz

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Colt (inclusiv Colt CZ3, CZC, CZT si Ralliart Version R)
Avatar utilizator
luchian88
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 09, 2010 1:17 pm

Mesaj de luchian88 » Sâm Iul 17, 2010 10:27 pm

salutare tuturor...

va retin doar un pic...am intrat pe acest forum pentru un prieten de al meu care are un colt model dupa 96
ar avea nevoie de un parbriz,caci parbrizul de acuma ii este cam fisurat si s-a hotarat dupa o lunga perioada ca nu mai vrea sa se plimbe cu el fisurat...as dorii daca se poate numere de telefon de la alti membrii care au colt dupa 96 si le dezmembreaza...caci unul nou,banuiesc ca ajunge destul de mult,sau???

va astept cu sfaturi detalii si multumirii anticipate!!!

Stima si respect!! Luchian

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Dum Iul 18, 2010 12:56 pm

Salut, suntem vreo 3 cu colt 96+ pe forum, cel putin 3 care ii stiu, si nici unu nu dezmembreaza inca stai cu ochii pe siteurile cu anunturi si poate ai noroc sa pice una, au am gasit vreo 2 dar pana am ajuns eu erau deja date ar fi bine sa caute la firmele care fac genu asta de sticlarie si poate gaseste un pret bun.

Avatar utilizator
matei_m
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 13, 2010 8:15 pm

Mesaj de matei_m » Sâm Iul 24, 2010 2:04 am

e unul pe okazii care are unul la dezmembrat

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Dum Iul 25, 2010 1:58 am

Unul nou after market costa undeva pe la 400-600 ron cu tot cu montaj. La banii astia, are rost sa te complici cu unul sh care poate nu-i fisurat, dar cu siguranta e matuit ? Sii se gasesc noi, stai linistit, trebuie doar sa cauti. Eu la al meu din `83 am gasit acu vreo 3 ani si a costat cam 480 ron cu tot cu montaj si cheder nou.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Colt”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori