Intalnire Moderatori

Forum privat dedicat activitatii moderatorilor
Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Dec 17, 2010 11:40 am

Oki doki , o sa vin si eu cu ceva carne si bauturica .
Pex , te mai intreb inca o data : avem lemne de gratar ? avem gratar ? luam carbuni ?
Ninge in Azuga ? ca la bucale cam ninge , nici nu vreau sa ma gandesc cat o sa fac maine ...
Mai iau pe cineva maine sau in afara de mine si Gabi toata lumea va fi de azi acolo ?

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Dec 17, 2010 1:17 pm

lemne si carbuni sunt si daca nu sunt luam de la magazinu de jos, nu are rost sa-i cari de la buc.
Daca se mai cumpara ceva de pe drum, postez diseara lista de cumparaturi.
Maine dimineata o sa fie mai lejer, noi plecam la 5 jumate-6, cand o sa plece tot bucurestiu spre munte noroc ca avem sofer pilot de raliu

PS: ai reparat autobuzu?

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Vin Dec 17, 2010 2:31 pm

Bai ralliatilor ia aveti grija cum mergeti.
Eu cred ca plec pe la un 7-8 dimineata, sa pot face ochi bine.

Cristi, iaca si un comment despre zapada din Azuga, postat astazi pe jurnalulnational:

"Se fac eforturi pt inzapezirea partiei Sorica.Aceasta se va deschide publicului sambata 19 dec.
Pe Cazacu se lucreaza doar cu tunurile fixe si nu va avea zapada suficienta pe toata lungimea ei, ramanad inchisa pt acest weekend.Nu a mai nins de sambata trecuta.Tot sambata se va deschide si Cazcu incepatori,
partia de la parcarea mare, la Debretzi.Langa aceasta partie, dupa parcarea mare s-au deschis doua partii de snowtubing si de sanie."

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Vin Dec 17, 2010 2:58 pm

Nu prea cred eu ce scrie acolo sincer ...la predeal se schiaza perfect iar la azuga nu vad de ce nu ar merge ...oricum eu sunt pregatit de schi sincer va recomand daca sunteti amatori sa va luati echipamentul

Avatar utilizator
metal_militia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 9:59 pm

Mesaj de metal_militia » Vin Dec 17, 2010 9:52 pm

Acu am ajuns si va pot transmite de la fata locului ca e zapada din plin

Avatar utilizator
Vasea
EVO V
Mesaje: 496
Membru din: Joi Ian 02, 2014 1:32 pm
Localitate: IASI
Contact:

Mesaj de Vasea » Mie Feb 01, 2017 6:55 pm

Daca va pricepeti la IT mai mult decat mine ( tot ce ste posibil ) incercati sa va intalniti cu sensei radu, are de la mine mai multe idei-solutii-sfaturi, pentru dezvoltarea forumului, si singur, nu le poate pune in aplicare.

sper sa va ajute ca i-am trimis, din experienta mea pe forumuri auto, de peste 10 ani.

Scrie răspuns

Înapoi la “Coltul Moderatorilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori