2007 Mitsubishi Lancer 1.6 , 100CP Ruby Red

Prezinta-ti Lancerul aici!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Noi 14, 2007 10:05 pm

Ar fi super, va urez dinainte distractie placuta si nu uitati sa share-uiti ceva poze si cu cei care stau acasa.

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mie Noi 14, 2007 10:16 pm

daca nu e intalnire doar intre ploiesteni eu parca as veni pana la ploiesti in plimbare. si poate si altii.

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Joi Noi 15, 2007 12:22 pm

eu zic ca ar fi bine sa veniti cat mai multi sa ii ofticam pe amaratii astia cu "masinile lor puternice" ( ma refer la bijnitari ). Stabilim o ora si o locatie si de acolo plecam la defilare eu propun pentru binele orasenilor la 3-4 in padurea de la paulesti

P.S. yubu - gentiana si adelina iti zic ceva ?

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Vin Noi 16, 2007 10:59 pm

salut body kitu e accolade,nu?cum ai facut rost d el,in cat timp l ai adus,cum ai facut cu banii ca as vrea sa mi comand si io cva de la ei si nu stiu cum! ms anticipat.

p.s:frumoasa masina...sa o stapanesti sanatos

Avatar utilizator
yubu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 25, 2007 4:57 pm

Mesaj de yubu » Lun Noi 19, 2007 5:36 pm

sal.. pai body kitul l-am luat cand mi-am luat masina... si am facut comanda prin reprezentantza Mitsubishi... am platit in avans...si a durat o carca...cca 2 luni.. si acum stau dupa o piesa de rezerva din b-kit din sept. Sfatu meu e sa vezi cum reusesti sa ti-l cumperi u direct ca te duce mult mai ieftin...yo am niste cunostinte in state si am sa vb cu ei sa vad daca se poate face ceva .. u ce vrei sa iti comanzi?

Avatar utilizator
yubu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 25, 2007 4:57 pm

Mesaj de yubu » Lun Noi 19, 2007 5:39 pm

P.S. da donkey ...presupun ca u esti prietenu' lui gentiana

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Lun Noi 19, 2007 6:19 pm

Abia acum am vazut masin ta...foarte frumos arata.
Ei si acum pot sa spun ca sunt gelos si sa mai spun ca de asta vroiam sa-mi vand body kitul...vroiam sa-mi aduc exac body kitul asta de la accolade . Nu spun la cat l-am negociat cu tot cu eleron (fara pleoape) ca o sa te enervezi :twisted: . Oricum...daca nu te deranjeaza cred ca pana la urma tot il iau pentru ca arat muuuult prea bine.
Felicitari inca odata pentru masina!

PS: Nu te agita prea mult cu turbo...o sa te coste mult prea mult si inutil. Pe 2.0 poate ca merita dar e undeva la 4000-4500 de dolari kitul. In ceea ce priveste sunetul eu am schimbat la evacuare toba finala cu carbon si admisia am schimbat-o complet cu un kit K&N si suna beeeestial

Avatar utilizator
Ursu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 11, 2007 2:14 pm

Mesaj de Ursu » Lun Noi 19, 2007 7:09 pm

multumesc.poi le am dat mail la aia d la accolade si mi au zis preturile....pt capota de evo cu bara d evo 8 aripile alea smechere si pleoape mi au zis 905 euroi. si cik transportu gratuit!!!

Avatar utilizator
grasu88
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 12, 2007 1:24 am

Mesaj de grasu88 » Mar Noi 20, 2007 9:37 am

Masina este de vis facuta...foarte frumos...zimi si mie un pret estimativ cat tea dus cu totul ca as vrea si eu sa mi-o fac pe a mea...bine a mea e de 2.0...oricum asta dupa ce imi indeplinesc nebunia...adica lambo doors pe fata:D...ai grija de ea si ne vdm pe strada:D...p.s: dupa 14 k atunci iau permisul inapoi

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Mar Noi 20, 2007 10:00 am

QUOTE (grasu88)vrea si eu sa mi-o fac pe a mea...bine a mea e de 2.0...oricum asta dupa ce imi indeplinesc nebunia...adica lambo doors pe fata

Nu stiu cat de bine ar arata o masina in 4 usi, fie ea si Mitsubishi, cu lambo doors doar pe cele din fata.
Oricum, daca dezvoltam subiectul ar fi de preferat sa discutam pe un topic separat (eventual pe cel deschis de tine).

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori