1998 lancer 1,3/visiniu

Prezinta-ti Lancerul aici!
Avatar utilizator
danut2006
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 28, 2008 3:31 pm

Mesaj de danut2006 » Mie Iul 30, 2008 9:36 pm

o sa fac zilele astea si o sa pun si cu interiorul,da e cam asa nu stiu cu murdaritul se vede imediat mizeria pe ea in rest culoare imi place chiar imi place

Avatar utilizator
danut2006
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 28, 2008 3:31 pm

Mesaj de danut2006 » Mar Aug 05, 2008 9:21 am

ce ziceti,poate e cineva care sar pricepe mai mult ca mine,am gasit un body kit http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro...cer-171830.html ,dar nu stiu daca sar potrivi pt a mea la fix ca as vrea sal iau,daca poate careva sa imi dea un sfat o indrumare ar fi perfect
da....nu mai tr ca am aflat am dat un mail la firma care il comercializeaza si miau rapuns ca au primit si ei un raspuns de la producator direct ca nu sar potrvii pe masina mea din pacate...asta e

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Aug 05, 2008 10:36 am

Apasati aici: link

Si sa nu uit.... Body-kit-ul ala se potriveste perfect la prinderi, n-ai de ce te teme, eu zic sa-l iei! Si dupa ce-l iei, sa-i pui vreo 5 saci de ciment in portbagaj, sa stii dracului ca nu mai misti masina din loc!

Avatar utilizator
danut2006
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 28, 2008 3:31 pm

Mesaj de danut2006 » Mar Aug 05, 2008 11:38 am

da cine a zis ca eu car ciment sau mai stiu eu ce de greutate asa mare???????

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Aug 05, 2008 11:55 am

QUOTE (danut2006)da cine a zis ca eu car ciment sau mai stiu eu ce de greutate asa mare??????? :? :!:

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Mar Aug 05, 2008 3:46 pm


Masina arata foarte bine.
Marty vroia sa-ti zica ca la 75 de cai nu prea merge sa mai adaugi cateva kilograme in plus pe masina cu asa body kit.

http://www.body-kit.com/mirage_body_kits.html
Ai aici 3 variante sau mai poti apela la cei care fac body kit custom din fibra de sticla pe barile tale originale.
Dar sunt deacord cu Marty ca ingreunezi inutil masina iar la partea de motor nu ai ce sa-i faci.

Avatar utilizator
danut2006
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 28, 2008 3:31 pm

Mesaj de danut2006 » Vin Aug 08, 2008 12:13 pm

bine pe asta am inteleso ce vreti sa spuneti,dar ieri am schimbat capetele de bara la masina,si mam dus sa faca si geometria la roti,toate bune si frumoase pana am plecat de acolo ca sa vad ca idiotul ala care mia umblat la masina mai rau mia stricato,adica am puso pe rampa si iam atras atentia ca am volanul putin inclinat catre dreapta,el de colo"nui nimic sefule acum se face" (sa si spun ca iam dat spaga inainte sa se apuce de ea) zic ok a facut el ce dracu a facut pe acolo si dupa ce a dat toate aparatele jos de pe roti mia umblat la bascula de pe spate dreapta si mia scos roata mai in afara si acum imi atinge in aripa la groapa sau daca sta o pers pe partea dreapta si mia cam franjurat si cauciucul (nou) si pe langa asta mia reglat si volanu de la gasit dracii acum e inclinat in partea stanga,unde naibi sa ma duc sa imi rezolve mai intai prob cu spatele ca mai tr sa mai plec si la mare marti,de dus ma duc azi peste ei sa ii pun sa repare greseala dar sa vad ce rezolv,asa ca pana atunci daca stiti undeva unde ma pot duce cu incredere si sa plec si multumit de acolo

Scrie răspuns

Înapoi la “Lancerul meu”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 26 vizitatori