Folii auto autorizate

Vezi ofertele disponibile
Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Vin Noi 14, 2008 10:46 pm

QUOTE (Gogo)Scuze pentru intarziere...dar nu am avut timp sa fac poze
Din punctul meu de vedere totul arata super pe masina...deci chiar pot sa zic un mare multumesc . Sper sa trec cat mai repede pe la voi iar sa imi pun si pe fata!

Thx again!

Salut! Pai atunci te asteptam sa o intregim si cu geamurile fata... Cu multa placere... :wink:

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Vin Noi 14, 2008 10:49 pm

QUOTE (cataxxl)QUOTE (zimbet)ceva in bucuresti?... ieftin si bun?...
Salut. Din pacate locatia noastra este doar in Pitesti. Ieftin si bun nu stiu in Buc. Doar bun ...daca te intereseaza... :-D

baga macar bun...

Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Vin Noi 14, 2008 10:52 pm

QUOTE (zimbet)QUOTE (cataxxl)QUOTE (zimbet)ceva in bucuresti?... ieftin si bun?...
Salut. Din pacate locatia noastra este doar in Pitesti. Ieftin si bun nu stiu in Buc. Doar bun ...daca te intereseaza... :-D

baga macar bun...

Expert Detailing... http://www.expertdetailing.ro/ poti sa vezi si preturile si tipurile de folii..

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Sâm Noi 15, 2008 4:34 pm

QUOTE (zimbet)QUOTE (cataxxl)QUOTE (zimbet)ceva in bucuresti?... ieftin si bun?...
Salut. Din pacate locatia noastra este doar in Pitesti. Ieftin si bun nu stiu in Buc. Doar bun ...daca te intereseaza... :-D

baga macar bun...

Zimbet vin-o tata la Pitesti ca sunt doar 110 km si inca 10 pana la Catalin. Pune si drumul si tot iesi cu vreo 300-400 ron mai ieftin decat la Bucuresti. Si ne intalnim si la o cafea dupa Ca bere nu cred ca bei cand conduci

Poze cu folia pusa la cata. Folia este 3M Panther.
5% transparenta geamuri spate si luneta
35% transparenta geamuri fata


Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Sâm Noi 15, 2008 5:05 pm

ms speedy, dar eu mi-am pus deja... era pt un prieten... :-D

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Noi 15, 2008 6:18 pm

....

Avatar utilizator
Speedy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Ian 20, 2008 2:34 pm

Mesaj de Speedy » Sâm Noi 15, 2008 6:23 pm

QUOTE (COObra)QUOTE 5% transparenta geamuri spate si luneta
35% transparenta geamuri fata
nu-s cam ilegale cifrele astea?
cataxxl pentru un colt pret doar geamurile fata? dar ceva cu opacitate mica, si cum crezi ca ar da masina avand in vedere ca cele de pe spate sunt ionizate. adica se observa diferenta rau?
ms

Geamurile spate si luneta sunt legale, folia de pe fata nu este omologata pusa pe raspunderea mea.

Avatar utilizator
n3utryn0
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iun 26, 2008 6:22 pm

Mesaj de n3utryn0 » Mie Ian 21, 2009 3:41 pm

Salut ! se mai poate pune folie la tine cata ?? si cat ar costa acum dat fiind ca euro a luat-o razna , tot 310 pt spate costa ??

Avatar utilizator
andreicepoi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 07, 2009 9:08 pm

Mesaj de andreicepoi » Dum Feb 22, 2009 10:48 pm

Cata , saptamana viitoare, Vineri, trec prin Pitesti in drum spre TG-JIU, va mai ocupati cu asa ceva ? Daca da, pt un Lancer 2008 cat ma costa folia cu tot cu montaj pentru geamuri spate si luneta ? 3M sau Llumar. Cat mai inchise dar omologate. Si cat dureaza montajul ?

Multumesc anticipat

Avatar utilizator
cataxxl
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 29, 2008 2:32 am
Contact:

Mesaj de cataxxl » Lun Feb 23, 2009 1:44 pm

QUOTE (n3utryn0 @ Jan 21 2009, 03:41 PM) Salut ! se mai poate pune folie la tine cata ?? si cat ar costa acum dat fiind ca euro a luat-o razna , tot 310 pt spate costa ??
Salut. Desigur ca se poate. Preturile au crescut odata cu cresterea cursului euro, pt ca asa platim si noi la randul nostru.
Pretul este 360 Ron.

QUOTE (andreicepoi @ Feb 22 2009, 10:48 PM) Cata , saptamana viitoare, Vineri, trec prin Pitesti in drum spre TG-JIU, va mai ocupati cu asa ceva ? Daca da, pt un Lancer 2008 cat ma costa folia cu tot cu montaj pentru geamuri spate si luneta ? 3M sau Llumar. Cat mai inchise dar omologate. Si cat dureaza montajul ?

Multumesc anticipat
Salut. Pt masina ta pretul este 360 Ron. Timpul de lucru este de aproximativ 3 ore. Si ai posibilitatea de a alege cea mai inchisa folie posibila, evident omologata. Daca te hotarasti te rog sa ma anunti urgent pt a te programa vineri intrucat suntem cam prinsi cu multe lucrari in perioada aceasta.

Scrie răspuns

Înapoi la “Ofertele comerciantilor”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori